Hakkımızda

AB Kurumsal Danışmanlık Mühendislik ve Eğitim Hiz. Tic. LTD. ŞTİ.

İşletme destek hizmetleri kapsamında, belgelendirme ve mühendislik alanında danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bugüne çok sayıda işletmeye özellikle sanayi sektörüne uzman mühendis ve denetçi kadrosu ile birçok teknik alanda hizmet vermiştir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu makine, elektrik- elektronik, çevre mühendisleri, TSE ve Türkak denetçileri sayesinde teknik konularda yeterli donanıma sahip olduğunu ispat etmiştir.

Firmamız ileri vadede kapsam genişleterek gerek sanayi sektörüne verdiği hizmetlerin birikimi gerekse bünyesindeki teknik personel alt yapısı sayesinde 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında iş ekipmanlarının periyodik test ve kontrollerini yapan muayene kuruluşu niteliği kazanmıştır.

Ülkemizde teknik kişileri doğru yerde ve doğru işlerde istihdam ederek kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ilkelerimizden ödün vermeden sizlerin rakiplerinize karşı daha güçlü ve sektöründe büyüyen bir şirket olmanıza yardımcı olmak ana misyonumuzdur.

Güvenilirlik, Sorumluluk ve Müşteri Odaklılık ilkelerini benimseyen ABPLUSS Danışmanlık ve Mühendisliğin en öncelikli hedefi Türk Sanayisi ’ne Katkıdır.

Saygılarımızla

35

Şehir


5250

Kontrol


789

Proje


9

Yıllık Deneyim


× Whatsapp